df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

افتتاح مرکز خدمات مشتریان استان خراسان رضوی

 

نخستین مرکز خدمات مشتریان شرکت صنعتی شوفاژکار در استان خراسان رضوی در طی مراسم با شکوهی و با رویکرد خدمات‌رسانی هر چه بهتر در این استان در اسفند ماه 1401 افتتاح شد.

 

در این مراسم که با حضور جناب مهندس علایی ، مدیریت محترم عامل و جناب مهندس صفری ، معاونت محترم بازاریابی و فروش همراه بود ، ضمن تقدیر و تشکر از مهندسین ، مجریان ، نمایندگان ، سرویسکاران حوزه تاسیسات و کسبه بازار سناباد و مدعوین حاضر در این مراسم ، به بیان اهداف و چشم اندازهای راه‌اندازی این مرکز ، سازماندهی و گسترش هر چه بیشتر خدمات در سرتاسر نقاط استان خراسان رضوی ، تسهیل و کاهش زمان در ارائه خدمات و جذب رضایت‌مندی هر چه بیشتر مشتریان در این استان اشاره شد.

 

 

شبکه خدمات پس از فروش شرکت صنعتی شوفاژکار با داشتن بیش از 400 تکنسین مجاز و با ارائه خدمات سریع و با کیفیت در سرتاسر کشور ، همواره تلاش نموده از طریق بکارگیری آخرین دستاوردهای حوزه ارتباطات ، مناسب ترین کانالهای ارتباطی را در اختیار مصرف کنندگان ، فروشندگان و سرویسکاران قرار دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیازهای خدماتی آنان را دریافت و به یاری شان بشتابد .

 

 

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما