df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

انتخاب شرکت صنعتی شوفاژکار به عنوان واحد نمونه ملی صنعت

مراسم بیست و هفتمین سالروز ملی صنعت و معدن، امروز شنبه دهم تیرماه 1402 با شعار «صنعت و معدن؛ پیشران پیشرفت در گام دوم انقلاب» در سالن اجلاس سران آغاز شد.
در این مراسم ، شرکت صنعتی شوفاژکار به عنوان واحد نمونه صنعتی برگزیده شد و مهندس علیمردان علایی ، مدیریت محترم عامل ، گواهینامه و لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی را از آقای دکتر علی‌آبادی ، وزیر محترم صنعت و معدن و تجارت دریافت کرد .
نام‌گذاری روز دهم تیرماه به‌عنوان روز «صنعت و معدن»، فرصت مغتنمی است که به مهمترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه شود، زیرا این بخش به‌عنوان عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه حایز اهمیت است.

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما