df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

انتخاب شرکت صنعتی شوفاژکار به عنوان واحد صنعتی نمونه استان قزوین

 

آیین گرامی‌داشت دهم تیر ماه 1401 ، روز ملی صنعت و معدن با تجلیل از برگزیدگان واحدهای صنعتی نمونه استان قزوین برگزار و از شرکت صنعتی شوفاژکار به عنوان واحد صنعتی نمونه استان قزوین تجلیل شد و جناب مهندس جعفری معاونت اجرایی مدیریت محترم عامل تندیس طلایی مراسم را دریافت نمود .

 

این مراسم با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار ، رجب رحمانی و فاطمه محمدبیگی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، میثم پیله فروش معاون اقتصادی ، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ، مهدی بخشنده رئیس اتاق بازرگانی قزوین و جمعی از صنعت‌گران در سالن اجتماعات دانشکده آینده‌پژوهی دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) قزوین برگزار شد .

 

 

شرکت صنعتی شوفاژکار با قدمتی بیش از 50 سال در عرصه تاسیسات ، تولید‌کننده سیستم‌های حرارت مرکزی ، دیگ های چدنی ، پکیج‌های زمینی و دیواری با راندمان و کیفیت بالا می‌باشد .

 

در دهه 40 که خلا وجود یک شرکت تاسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می‌شد ، سهام‌داران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی‌سازی دانش تاسیسات اقدام به تاسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند . بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت‌هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیرساخت‌های لازم عملا فراهم‌سازی این زیرساخت‌ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت .

 

شرکت صنعتی شوفاژکار ، ماشین‌آلات ، تجهیزات و دانش‌ فنی تولیدات خود را از کارخانه آهلمن آلمان خریداری و تولید تحت لیسانس شرکت آلمانی آغاز گردید و از همان آغاز با استفاده از دانش فنی پیشرفته و گسترش ارتباطات با کمپانی‌های بزرگ دنیا ، خود را به عنوان سردمدار تولیدکننده انواع دیگ‌های چدنی در منطقه خاورمیانه معرفی نموده و به مرور با گسترش تولیدات ، امروزه حجم وسیعی از محصولات گازسوز و گازوئیل‌سوز از ظرفیت 18000 الی 1300000 کیلوکالری بر ساعت و دیگ‌های سوخت جامد از ظرفیت 25 کیلو وات الی 100 کیلو وات را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی صادر می‌نماید .

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما