df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

بازدید استاندار قزوین از کارخانه شوفاژکار

 قطع برق، تولید واحدهای صنعتی را مختل کرد

 مهدی اعلایی استاندار قزوین ، رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار ، اسلامی صدر سرپرست فرمانداری قزوین ، آهنگریان مشاور اقتصادی استاندار ، صفاری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ، میرزاعباسی معاون امور صنایع سازمان صمت و تعدادی از مسئولان استانی با حضور در شرکت صنعتی شوفاژکار ، از خطوط تولید این واحد تولیدی بازدید کردند.

در این بازدید علیمردان علایی مدیریت محترم عامل اظهار داشتند : شرکت صنعتی شوفاژکار تولید کننده موتورخانه‌های شوفاژ ، پکیج‌های موتورخانه‌ای ، پکیج‌های دیواری و زمینی هوشمند ، رادیاتور‌های پنلی پربازده و مشعل‌های گازسوز با اشتغالزایی ۶۵۰ نفر واقع در شهرستان تاکستان می باشد که از سال ۱۳۹۲ فعالیت تولیدی خود را در استان آغاز کرده است .

ایشان افزودند : شرکت صنعتی شوفاژکار می تواند بعنوان الگوی بارز اقتصاد مقاومتی و همچنین تولیدکننده برتر کشوری برای دیگر صنعتگران تبدیل شود تا با بهره‌گیری از تجارب مدیران این واحد صنعتی استوارتر و با صلابت تر از همیشه در افق روشن خود گام بردارند .

مدیر محترم عامل در ادامه با اشاره به مساحت طرح توسعه شرکت اظهار داشت : در این طرح 50 هزار مترمربع زیربنای ساختمانی و بیش از 30 هزار مترمربع سالن تولید ساخته شده است .

ایشان با اشاره به قابلیت های صادراتی شرکت بیان کرد : شرکت شوفاژکار توانسته است تولیدات با کیفیت خود را به بازارهای داخلی و خارجی از جمله کشورهای اسپانیا ، ایتالیا ، یونان ، ترکیه ، ازبکستان ، افغانستان ، ارمنستان و … عرضه نماید .
همچنین ایشان اعلام نمودند : با تلاش ، تعامل ، همکاری پرسنل و نیروی انسانی در جهت تولید باکیفیت محصولات درسطح کشور شرکت شوفاژکار به عنوان واحد نمونه ملی صنعت انتخاب شده است .

مدیر محترم عامل در این بازدید تصریح کردند : بانک‌ها حتی دستورالعمل‌های بانک مرکزی در زمینه پرداخت تسهیلات را نیز اجرا نمی‌کنند و این مهمترین گلایه تولیدکنندگان و صنعتگران از این بخش است .
وی با اشاره به عدم همکاری بانک صنعت و معدن گفت : متاسفانه بانک صنعت و معدن همکاری لازم درخصوص پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی را ندارد .

جناب مهندس علایی به این موضوع اشاره کردند : قطعی مکرر برق ، تولیدات حدود ۸۰ واحد صنعتی فعال شهرک صنعتی استان را با مشکل مواجه کرد که امیدواریم در سال‌های آینده با برنامه‌ریزی دولت از این بحران عبور کنیم .

ایشان با اشاره به راه اندازی نیروگاه برق تصریح کردند : با برنامه ریزی درآینده نیروگاه چهار مگاواتی را راه اندازی خواهیم کرد .

مدیریت محترم عامل با اشاره به کسب عناوین مختلف توسط شرکت صنعتی شوفاژکار افزودند : این شرکت عناوین نشان برتر استاندارد در کشور ، در بخش کیفیت جهان اسلام نشان سه ستاره ، شرکت برتر استانی را به خود اختصاص داده است .

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما