df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

بازدید گروه دوم نمایندگان خدمات پس از فروش از کارخانه شوفاژکار خرداد ماه 1403

 

در روز سه شنبه هشتم خرداد 1403 ، جمعی از نمایندگان محترم خدمات پس از فروش گروه صنعتی شوفاژکار ، از سایت کارخانه و سالن‌های تولیدی آن بازدید کردند .

در ابتدای مراسم آقای مهندس صفری معاونت محترم بازاریابی و فروش ضمن خوش آمدگویی به معرفی کلیات شرکت پرداختند. در ادامه مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس علائی به تبیین برنامه های توسعه ای، معرفی محصولات و همچنین استقبال از نظرات و پیشنهادات نمایندگان محترم خدمات پس از فروش پرداختند.

در این بازدید چند ساعته که به همراهی همکاران واحد تولیدی و  مهندسی شرکت انجام شد ، ضمن تبادل اطلاعات تخصصی و بحث و تبادل نظر در مورد محصولات و چالش‌های فنی پیش روی نمایندگان خدمات ، از سالن‌های تولیدی محصولات مختلف ، آزمایشگاه‌ها و سایر بخش‌های کارخانه بازدید به عمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما