df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

تقدیر از واحد های نمونه استاندارد ملی در استان قزوین

در مراسمی از شرکت صنعتی شوفاژکار و واحدهای تولیدی برتر استان قزوین در حوزه استاندارد تجلیل شد.

در این مراسم از ۴ واحد تولیدی، دو مدیر کنترل کیفی و دو مرکز آموزشی نمونه استان قزوین در حوزه استاندارد تجلیل شد.

مدیرکل استاندارد قزوین در این مراسم گفت: استمرار پروانه، نبود نقص در  طول فعالیت در استان قزوین استقرار واحد کنترل کیفی، کاهش ضایعات در خط تولید و داشتن صادرات از جمله شاخص‌های مد نظر استاندارد بود.

سیروس صارمی افزود: در بخش خودرو استاندارد‌ها افزایش پیدا کرده است و نواقص پرتکرار متوقف و اصلاح شد.

وی اضافه کرد: استاندارد حوزه‌های خدماتی و هتل‌ها هم افزایش پیدا کرده و در راستای احقاق حقوق مصرف کنندگان و ‌تولیدکنندگان کار‌های خوبی انجام شده است.
مدیرکل حقوقی و امور مجلس سازمان ملی استاندارد هم گفت: باید برای تولید با کفیت، تضمین سلامت، امنیت مردم و دانش بنیان تلاش شود.

سید ابراهیم ابراهیمی با بیان اینکه نگاه ما برای همکاری با سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای کم بوده است، افزود: توافقنامه‌ای با کشور‌های دور دست مثل سویس و روسیه امضا کردیم ما تنها سازمانی هستیم که می‌توانیم نشان حلال اعطا کنیم.وی اضافه کرد: در مدت ۲ ماه گذشته بیش از ۱۱۰ نشان حلال اعطا شد و غیر مسلمانان هم از آن استقبال کردند.

مدیرکل حقوقی و امور مجلس سازمان ملی استاندارد گفت: آموزش نیروی انسانی یکی از مشکلات است و متناسب با نیاز آموزشی نیست.

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما