df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

شوفاژکار ؛ صادر کننده نمونه سال 1401

 

در بیست‌‍ و ششمین مراسم روز ملی صادرات که روز شنبه ، 30 مهرماه برگزار شد ، از ۵۷ صادرکننده نمونه سال 1401 کشور توسط رئیس‌جمهور تقدیر شد .

 

این مراسم با حضور مسئولان ارشد اجرایی کشور از جمله معاون اقتصادی رئیس‌جمهور ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت و معاونان او ، رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع معادن و کشاورزی ایران و صادرکنندگان نمونه و ممتاز برگزار شد .

 

 

در این مراسم آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در آئین گرامیداشت روز ملی صادرات از همه دست‌اندرکاران به‌ویژه صادرکنندگان که در عرصه صادرات افتخارات بزرگی برای کشور آفریدند و با وجود تحریم‌ها و تهدیدها باعث رشد صادرات کشور شدند ، قدردانی کرد و گفت : رشد ۴۰ درصدی صادرات در سال گذشته و رشد ۱۳ درصدی صادرات غیرنفتی در سال جاری نشان از عزم صادرکنندگان و فعالان اقتصادی است .

 

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ملت ایران همان گونه که در جنگ تحمیلی سرافراز شد ، در جنگ تحریمی نیز با میدان‌داری فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان پیروز و سرافراز خواهد شد ، تصریح کرد : افسران جنگ تحریمی تولیدکنندگان و صادرکنندگان هستند که باید برای پیروزی در این نبرد تلاش کنند .

 

در این مراسم شرکت صنعتی شوفاژکار با بیش از 50 سال فعالیت در حوزه تاسیسات و ریخته گری ، برای چهارمین بار به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شد .

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما