df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

شوفاژکار در نمایشگاه تهران

 

 

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی ، تهویه مطبوع با مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی و با حضور مقامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، سازمان نظام مهندسی و همچنین روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از سیزدهم تا شانزدهم مهر ماه به مدت چهار روز برگزار شد.

 

شرکت صنعتی شوفاژکار طبق روال همه ساله خود ، امسال نیز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات تهران علاوه بر رونمایی از سه محصول جدید خود ، پکیج زمینی هوشمند ، نسل جدید مشعل‌های گازسوز با قدرت هزار کیلووات و طرح جدید شومینه جامدسوز ، در کنار سایر محصولات ، بویلرهای چدنی ، سیستم‌های گرمایشی ، پکیج های دیواری و موتورخانه‌های یکپارچه ، مشعل های گازسوز و رادیاتورهای پنلی پذیرای جمع کثیری از فعالان ، متخصصان ، مهندسین و علاقه مندان به حوزه ساختمان و تاسیسات ساختمانی بود .

 

صمیمانه از هیات مدیره محترم شرکت صنعتی شوفاژکار به پاس حمایت‌های همیشگی‌شون ، حضور سبز نمایندگان محترم فروش و همراهی نمایندگان خدمات پس از فروش و تمامی عزیزانی که در این نمایشگاه به غرفه شرکت صنعتی شوفاژکار تشریف آوردند تشکر و قدردانی می‌کنیم .

 

 

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما