df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

نمایشگاه بین المللی تاسیسات تبریز – شهریور 1401

شوفاژکار در نمایشگاه تبریز

بیست و پنجمین نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی تبریز در حالی فعالیت خود را از دوم شهریور ماه آغاز کرد ، که با نگاهی به تعداد شرکت‌کنندگان و تنوع محصولات می‌توان این نمایشگاه را در ردیف یکی از تخصصی‌ترین نمایشگاه های استان آذربایجان شرقی دانست .

پس از کرونا و یک غیبت دو ساله اکثر شرکت ها ،  استقبال بی‌نظیر مردم از همان روزهای ابتدایی حقیقتا غافل‌گیر کننده بود .
این نمایشگاه که از دوم تا پنجم شهریور ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار گردید ، میزبان متخصصین ، مهندسین و علاقه‌مندان به این صنایع از شهر‌های مختلف استان و حتی استان‌های همجوار بود .

شرکت صنعتی شوفاژکار طبق روال همه ساله خود ، امسال نیز با حضور در نمایشگاه صنعت تاسیسات تبریز علاوه بر به نمایشگاه گذاشتن محصولات جدید خود از جمله نسل جدید مشعل های گازسوز ، پنل هوشمند ، سیستم‌های گرمایشی ، پکیج‌های زمینی و دیواری و موتورخانه‌های یکپارچه ، پذیرای جمع کثیری از فعالان ، متخصصان ، مهندسین و علاقه مندان به حوزه ساختمان و تاسیسات ساختمانی بود .

صمیمانه از تمامی عزیزانی که در این نمایشگاه به غرفه شرکت صنعتی شوفاژکار تشریف آوردند تشکر و قدردانی می‌کنیم .

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما