df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

نمایشگاه تاسیسات اصفهان

 

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان در فضایی بالغ بر پانزده هزار مترمربع از سیزدهم تا هفدهم آذر ماه برگزار گردید .

 

 

نمایشگاه تاسیسات اصفهان در حالی به کار خود پایان داد که میزبان حضور طیف مختلفی از تولیدکنندگان نام آشنای این صنعت با ارائه محصولات و خدمات شان در این زمینه بود.

 

 

در این نمایشگاه ، ضمن استقبال بی‌نظیر دانشجویان و دانش‌پژوهان و مهندسین و گروه‌های مختلف مردمی ، آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت تأسیسات گرمایشی و سرمایشی در کشور در اختیار علاقمندان به این حوزه قرار گرفت.

 

 

هشتاد و هفت مجموعه از تولیدکنندگان تجهیزات و سیستم‌های گرمایشی، تولیدکنندگان تجهیزات و سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع، تولیدکنندگان انواع سیستم‌های تاسیساتی، انواع لوله و اتصالات و گروه‌های خدماتی و پیمانکاری در این نمایشگاه حضور داشتند.

 

 

این نمایشگاه همچنین میزبان برندهایی از استان‌های تهران، مازندران، قزوین، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی بود.

 

 

شرکت صنعتی شوفاژکار طبق روال همه ساله خود ، امسال نیز با حضور در نمایشگاه صنعت تاسیسات اصفهان علاوه بر به نمایشگاه گذاشتن محصولات جدید خود از جمله نسل جدید مشعل های گازسوز ، پنل هوشمند ، سیستم‌های گرمایشی ، پکیج‌های زمینی هوشمند و پکیج های دیواری و موتورخانه‌های یکپارچه ، و رادیاتورهای فولادی و حوله خشک کن ها ، پذیرای جمع کثیری از فعالان ، متخصصان ، مهندسین و علاقه مندان به حوزه ساختمان و تاسیسات ساختمانی بود .

صمیمانه از تمامی عزیزانی که در این نمایشگاه به غرفه شرکت صنعتی شوفاژکار تشریف آوردند تشکر و قدردانی می‌کنیم .

 

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما