df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

واحد نمونه ملی استاندارد کشوری

 

تندیس واحد نمونه ملی استاندارد کشوری ،

برای چهارمین بار به شوفاژکار رسید .

 

شرکت صنعتی شوفاژکار با بیش از 50 سال فعالیت در حوزه تاسیسات و ریخته گری ، در سال 1401 نیز برای چهارمین بار موفق به کسب عنوان واحد نمونه ملی استاندارد کشوری شد .

در روز یکشنبه مورخ 24 مهر ماه 1401 ، همایش ملی استاندارد به مناسبت آغاز هفته استاندارد با حضور معاون اول رئیس جمهور و سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سالن اجلاس سران برگزار شد .

 

در این همایش از واحدهای نمونه تولیدی آرد نان نظری از استان آذربایجان شرقی ، صنعت شیمی ساختمان از استان البرز ، ماندانا شیمی از استان البرز ، شرکت صنعتی شوفاژکار از استان قزوین ، سیم و کابل ستاره یزد از استان یزد با اهدا لوح و تندیس ، تجلیل به عمل آمد.

 

شرکت صنعتی شوفاژکار در این همایش به عنوان یکی از پنج واحد نمونه برتر استاندارد کشوری انتخاب گردید .

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما