df6bd8a024c67ce35b0e85f63781017d

کسب تقدیر نامه جایزه ملی کیفیت ایران

شرکت صنعتی شوفاژکار در هفدهمین مراسم جایزه ملی کیفیت ایران موفق به کسب تقدیرنامه اشتهار به کیفیت در سطح سه ستاره گردید.

 

آیین اختتامیه جایزه ملی کیفیت ایران مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام در روز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۲ با حضور میهمانان داخلی و خارجی در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار گردید و شرکت صنعتی شوفاژکار مفتخر به دریافت لوح تقدیرنامه از معاون رئیس جمهور – ریاست محترم سازمان ملی استاندارد ایران – آقای دکتر اسلام پناه گردید .

 

در این آیین به شرکت‌ها و بنگاه‌های منتخب براساس شاخص‌های تعیین شده جایزه ملی ایران مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام سه نوع گواهی حضور، گواهی سطح اهتمام و گواهی سطح اشتهار یک تا چهار ستاره اعطا گردید.
بیش از ۵۰۰ بنگاه و شرکت در این جایزه شرکت کردند که رشد حدود ۱۰ درصدی نشان می‌دهد که ۱۴۷ واحد توانستند از فیلترهای سازمان ملی استاندارد عبور کرده و ارزیابی شوند.

 

در این دوره از برگزاری مراسم جایزه ملی کیفیت معیارهایی نظیر حکمت در مدیریت، تفکر جهادی، مسوولیت اجتماعی اسلامی، تکلیف‌گرایی دینی، اخلاق و معنویت سازمانی و غیره برای انتخاب برگزیدگان مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام مورد توجه قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما